Správa FB profilu a reklamy výrobce doplňků stravy

Zadání

Chceme být v úzkém kontaktu s našimi zákazníky a fanoušky. Proto bychom je rádi informovali o novinkách, typech a tricích jak žít zdravý životní styl. Naše příspěvky bychom chtěli i propagovat, abychom získali více fanoušků.

Řešení

Byla vytvořena analýza stávajícího stavu a reakcí fanoušků. Na základě výsledku byly navrženy konkrétní dny, kdy jsou fanoušci nejvíce aktivní. V těchto dnech jsou přidávány na FB profil příspěvky, které jsou pojaty zábavnou a interaktivní formou. Fanoušci nejsou ochuzeni ani o soutěže.

Reference klienta

S reklamní agenturou ImperialMedia s.r.o. pracuje naše společnost TOPNATUR s.r.o. necelý rok. Za tuto krátkou dobu jsme však poznali, že se jedná o agenturu s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kreativní řešení jednotlivých zakázek jsou rozmanitá a vybrané řešení jsou ve velmi rychlém časovém úseku rozpracována dle požadavků zákazníka. Nejprve jsme se společností ImperialMedia realizovali nové, kompletní webové stránky naší společnosti, v současné době pro nás tato reklamní agentura připravuje celkový obalový materiál, reklamní předměty a tiskoviny. Na spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti jednání, férových cen a osobního přístupu.

Ing. Lumír Zakravač VÝKONNÝ ŘEDITEL