Produktové fotografie 2G

Zadání

Pro klienta jsme realizovali nový e-shop při jehož tvorbě se zjistilo, že původní fotografie produktů byly nafoceny v různých obdobích s různými barevnými pozadími. Celkově tedy fotografie působily nejednotně. S klientem jsme se dohodli na nafocení všech produktů.

Řešení

Ve čtyřech etapách jsme nafotili přes sto produktů klienta. Focení probíhalo v našem fotoateliéru a také u klienta v showroomu. Produkty bylo potřeba před focením precizně naaranžovat, aby výsledné fotografie působily jednotně. Po focení jsme dokončili postprodukci a připravili je pro vložení na e-shop.

Reference klienta

Spolupráce s ImperialMedia nám přinesla hmatatelný úspěch v komunikaci s naší klientelou. Do grafických návrhů vkládali vlastní invenci a originální nápady, každý jejich projekt sklidil úspěch. Vstřícnost, profesionalita a výsledky nás přesvědčily o správnosti výběru partnera, uplynulé spolupráce si vážíme a hodnotíme ji kladně.

Denisa Sabotová MARKETING

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.