Obalový design ředidel

Zadání

Klientem jsme byli osloveni do výběrového řízení na nový design jejich klíčových produktů – ředidel. Stávající design nevyhovoval a zákazníci měli problém s horší identifikací produktu.

Řešení

Na základě vyhraného výběrového řízení jsme připravili design všech řad ředidel. Kromě návrhu designu jsme připravili také komplexní sazbu včetně implementace speciálních symbolů a přípravu do tisku pro různé tiskové technologie.

Reference klienta

Firmu Imperial Media jsme si vybrali jako dodavatele věrnostního programu, protože splnili všechny podmínky zadání výběrového řízení a jejich řešení bylo jednoduché a pro B2B segment snadno uchopitelné. Při náběhu věrnostního programu jsme vyžadovali od dodavatele časovou flexibilitu a pomoc při zaškolení stěžejních účastníků programu. Dodavatel tyto požadavky splnil. Věrnostní program s drobnými úpravami využíváme i nadále, což je doklad toho, že navržené řešení je funkční.

Ing. Jan Bíla Vedoucí marketingu

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.