Obalová grafika Vest

Zadání

Po prvním seznamovacím setkání s vedením společnosti jsme byli osloveni pro výběrové řízení obalového designu. Předmětem výběrového řízení bylo zpracování grafického návrhu obalu na tyčinky s novou příchutí „chilli“. Jednalo se o grafiku na jednoduše svařeném sáčku s plnobarevným potiskem a s průhledem. Klient měl požadavek na jednoduchý a snadno čitelný design pro oslovení mladší a střední cílové skupiny.

Řešení

Na základě zadání výběrového řízení a následných dodatečných upřesnění naše grafické studio zpracovalo 6 návrhů obalové grafiky. Dominantními prvky návrhů se stala vizualizace chilli papričky a oheň. Všechny návrhy byly laděny do červeno – černé barevné kombinace umocňující pocit pálivosti. Klient si z navržených vizualizací vybral jeden návrh. Ten jsme na základě dialogu dopracovali do finální grafické podoby. Proběhlo dosázení nezbytných údajů se souladem s legislativou a nachystání tiskových dat. Největším plusem obalu tyčinek je jeho jednoduchost, výrazná a hravá typografie a barevnost (červená) vycházející z loga společnosti doplněná o černou barvu. Obal nabízí zákazníkům benefit, který je důležitým faktorem pro koupi právě tohoto produktu. Tím je myšleno vyzvednutí, že tyto tyčinky opravdu pálí – ikona papričky s heslem HOT. K průhledu na zboží je vhodně zakomponovaná 3D ilustrace příchutě, kde samotný průhled tvoří tvar misky.

Reference klienta

Pro tvorbu obalové grafiky, konkrétně pro obal na nový výrobek Chilli tyčinky, jsme hledali nového partnera s cílem začít novou spolupráci i v jiných oblastech propagace a reklamy. Dlouho jsme nemohli vybrat vhodného dodavatele pro náš obalový design, až jsme narazili na firmu ImperialMedia. Na začátku spolupráce jsme měli jasné představy, jak má obal nového výrobku Chilli tyčinky vypadat. Zadali jsme konkrétní požadavky, které společnost ImperialMedia dokázala dodržet. Přišli s obalem čistým a jednoduchým, přesně takovým, jaký tento výrobek potřeboval. Spolupráce proběhla velmi hladce a rychle. Společnost ImperialMedia nám tak už delší dobu pomáhá nejen v oblasti obalového designu. Ceníme si zejména rychlé komunikace, časové flexibility a inovativních nápadů.

Ing. Kateřina Mašlanová MARKETING MANAGER

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.