Náborové kampaně Holík

Zadání

Spustit pro klienta náborovou kampaň na různé pozice. Cílem je získávat co nejvíce kontaktů prostřednictvím formuláře na Facebooku.

Řešení

Pro klienta pravidelně spouštíme náborové kampaně na různé pozice. Kampaně jsou spuštěny v reklamním prostoru formou formuláře pro potenciální zákazníky/zaměstnance. Potenciální zaměstnanec má možnost přečíst si ve formuláři základní informace o pozici/pozicích a pokud ho nabídka zaujme, může na sebe rovnou zanechat kontakt. Firma se s ním následně sama spojí.

Reference klienta

S ImperialMedia jsme navázali spolupráci na online kampaních zaměřených na prezentaci našich nových modelů, ale také náborových kampaní. Profesionální přístup a splnění očekávání jsou benefity, které u této spolupráce vidíme. Mimo to oslovujeme agenturu i na fotografické či grafické práce, případně reklamní předměty. Vzhledem k dosavadní spokojenosti rádi budeme pokračovat ve spolupráci.

Prokop Pyszko Senior Marketing Manager

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.