Katalog Muzea v Bruntále

Zadání

Dostali jsme požadavek od Muzea v Bruntále na přípravu katalogu Ve znamení černého kříže. Katalog byl představen u příležitosti výstavy, jenž se zabývá řádem německých rytířů, který působil na Bruntálsku až do druhé světové války.

Řešení

Klient měl svou představu o vzhledu publikace, kterou jsme po prostudování všech poskytnutých materiálů zpracovali do podoby obsáhlé publikace. Tou je výběrový katalog předmětů vztahujících se k řádu německých rytířů ze sbírek Muzea v Bruntále. Na starosti jsme měli návrh obálky, kompletní sazbu textu i obrazového materiálu včetně popisků.

Reference klienta

Se spoluprací s firmou ImperialMedia jsme byli velmi spokojeni, již i s komunikací při přípravě projektu nebo v jednotlivých etapách jeho realizace. Stejně tak jsme byli při realizaci spokojeni s konstruktivním přístupem, zvláště pana grafika Šopíka, který v návrhu podoby publikace s pochopením zpracoval naši představu o vzhledu publikace, stejně tak oceňujeme jeho přístup k zapracování rozsáhlých oprav v korekturách a celkově věcný a konstruktivní přístup a otevřenou komunikaci ke koncepci, úpravám i tvorbě finální podoby publikace. Byli jsme spokojeni také s výsledkem spolupráce, totiž dodanou publikací a kvalitou jejího zpracování, stejně tak s termíny a jejich dodržováním ze strany firmy ImperialMedia.

Mgr. Jan Zámečník Historik, kurátor fondů militarií a starých tisků, správce knihovních fondů hradu Sovince a zámku Bruntál

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.