Kariérní stránka Vytvorsnamitym.cz

Zadání

V rámci náborové kampaně bylo úkolem vytvořit přistávací stránku s inzerovanými pozicemi. Graficky byl požadavek na čistý a moderní vizuál. Součástí zadání byla jednoduchá orientace návštěvníka s cílem dozvědět se potřebné informace o pozicích a odesláním formuláře.

Řešení

Vznikla moderní webová prezentace rozdělená do dvou hlavních sekcí – výčet pozic a reference zaměstnanců. Mezi nimi se uživatel jednoduše pohybuje na hlavní panelu. Celé stránky jsou dynamické a velmi příjemné pro oko i orientaci. Doplněny jsou v zápatí o mapu lokalit s výčtem volných pozic. Vše je plně editovatelné, tzn. je možno volně pozice i reference přidávat, odebírat či upravovat.

Reference klienta

Grafický návrh (od prvního po poslední) vystihl naše představy. Celková funkčnost, přehlednost webu, jeho jednoduchost vychází ze dvou možností – náborové a referenční. Orientace je opět snadná, vychází z jednoduchosti webu. Internetové vs. Mobilní rozhraní – internetové je za nás pěknější (pocitově), ale vše funguje samozřejmě i na mobilu, tedy responzivita je bez problémů.

Kateřina Pala Asistentka marketingu

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.