Kampaň na sociálních sítích VALATRANS

Zadání

Na základě předchozí spolupráce na tvorbě webů nás klient oslovil pro realizaci náborové kampaně na řidiče kamionů. Cílem byl nábor řidičů pro depa Liptál a Ostrava.

Řešení

Začali jsme výběrem vhodných kanálů a návrhem kreativy. Už při realizaci webu jsme zapracovali na kvalitní přistávací stránce Kariéry, proto bylo možné se ihned pustit do realizace kampaní. Spustili jsme online kampaň v Česku a příhraničí Slovenska a Polska na sociálních sítích, vyhledávací a obsahové síti Google, Seznam a oborově zaměřeném inzertním serveru. V různých modifikacích klient kampaň několikrát opakoval.

Reference klienta

Společnost ImperialMedia pro nás vytvořila nové webové stránky www.valatrans.com a www.sportbobrky.cz. S jejich designem a celkovým provedením jsem velmi spokojen. ImperialMedia vnímám jako spolehlivého partnera a oceňuji jejich profesionální přístup.

Jaroslav Vala předseda představenstva

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.