Kampaň na sociálních sítích FATRA

Zadání

Náš dlouhodobí klient nás poptal v rámci on-line kampaně na správu HR kampaně na Facebooku. Cílem bylo oslovit potencionální zájemce o práci ve společnosti Fatra v nejbližším okolí společnosti. Náplní kampaně bylo oslovit potencionální zájemce na konkrétní pracovní pozice.

Řešení

V rámci rozsáhlé on-line kampaně na Facebooku se propagovaly příspěvky na podporu náboru nových zaměstnanců. Byly použity autentické fotografie zaměstnanců z Fatry, aby potencionální uchazeč mohl nahlédnou i do prostředí společnosti. Kampaň probíhala 2 měsíce.

Reference klienta

S firmou ImperialMedia spolupracujeme již několik let. Vážíme si nejen osobního přístupu jednotlivých pracovníků, ale také ochotu plnit naše přání a flexibilně reagovat na měnící se kritéria zadání. Společná tvorba katalogů, inzercí a online kampaní vedla k pozitivnímu vnímání značky a odráží se na spokojenosti i našich zákazníků. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Jiří Vaněk, Ph.D. VEDOUCÍ ODBORU MARKETINGU

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.