Firemní video pro veletrh / web

Zadání

Připravit prezentační video společnosti pro nadcházející ročník mezinárodních odborného veletrhu Stainless.

Řešení

Samotnému natáčení předcházela konzultace s klientem a prohlídka lokací, na jejím základě vznikl technický scénář. Po jeho odsouhlasení se naplánovaly 2 natáčení dny a poté střih filmového materiálu. Klientem byl s výsledkem natolik spokojen, že jsme připravili ještě zkrácenou verzi videa, které bylo umístěno na webové prezentaci společnosti.

Reference klienta

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár jednatel NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.