Fatra – FATRACLICK katalog

Klient: Fatra, a.s.

Zadání

Klient nás oslovil na zpracování nového grafického vizuálu pro katalog podlahovin FatraClick. Požadavkem bylo nové, moderní, netradiční ztvárnění katalogu, který by měl být primárně postaven na fotografiích. Z materiálu mělo být jasné, že se jedná o podlahy pro koncové zákazníky do domů a bytů. Důležité bylo držet se barevností podle design manuálu.

Řešení

Pro klienta jsme vytvořili netradiční layout katalogu vycházející z imageových fotek. Součástí tohoto materiálu jsou zpracované vizualizace podlah, do různých prostřední, které pomáhají potencionálním klientům si představit dané podlahy v konkrétních místech.

Reference klienta

S reklamní agenturou ImperialMedia jsme spolupracovali na novém produktovém katalogu podlahových krytin FatraClick a musím ocenit profesionální přístup, příjemnou a ochotnou spolupráci a snahu vyjít vstříc ve všech požadavcích. Vřele doporučuji.

Tomáš Reiter Marketingový specialista

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.