CSR Report

Klient: Fatra, a.s.

Zadání

Na základě dlouhodobé spolupráce nás klient poptal na tvorbu reportu společenské odpovědnosti. Tento report má reflektovat ekologické a sociální aktivity, které společnost Fatra uskutečňuje, nebo zastřešuje. Tento report vychází na roční bázi.

Řešení

Vytvořili jsme reprezentativní dokument, který obsahuje činnosti společnosti Fatra, kterými pozitivně ovlivňuje ekologické a sociální dopady. V dokumentu byl kladen důraz jak na exaktní informace, které jsou znázorněny tabulkami a grafy, tak i na konkrétní akce, které Fatra podporuje. Celý layout je především o imageových fotografiích a fotografiích z akcí podporované společností Fatra.

Reference klienta

S firmou ImperialMedia spolupracujeme již několik let. Vážíme si nejen osobního přístupu jednotlivých pracovníků, ale také ochotu plnit naše přání a flexibilně reagovat na měnící se kritéria zadání. Společná tvorba katalogů, inzercí a online kampaní vedla k pozitivnímu vnímání značky a odráží se na spokojenosti i našich zákazníků. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Jiří Vaněk, Ph.D. Vedoucí odboru marketingu

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.