Reklamní agentura Prostějov ImperialMedia

Kdo jsme

Reklamní agentura ImperialMedia v Prostějově dokáže efektivně a flexibilně reagovat na požadavky klientů a pro splnění veškerých požadavků si můžete na jednom místě vybrat komplexní služby grafického, webového, foto a video studia, a služby produkce a marketingové komunikace.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Prostějov

Naplnit vaše cíle vám pomůže tým specialistů s rozsáhlými odbornými dovednostmi, který pro vás vytvoří originální projekt či kampaň. Můžete se spolehnout na vysokou profesionalitu a individuální přístup, díky kterým jsou projekty a kampaně připravované klientům na míru.

Reklamní agentura, která vás plně podpoří a pomůže vám vybudovat nejen kvalitní značku, ale i dobré jméno firmy a s tím spojené úspěchy formou zisku.
Služby reklamní a digitální agentury jsou určené nejen pro klienty okresu Prostějov, ale i pro klienty celé České republiky.

Členství

Unie grafického designu