571 117 400

Reklamní agentura Přerov ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Využijte profesionální služby reklamní agentury ImperialMedia působící v Přerově. Nabízíme individuální řešení i kompletní balíček činností, které jsou zaměřeny na grafický design, webovou prezentaci, foto a video, produkci a marketingovou komunikaci.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Přerov

O vaše potřeby a konkrétní požadavky se postará tým specialistů složený z lidí, kteří mají různé dovednosti v oblasti reklamy, propagace, marketingu, grafického designu a mnoha dalších. Jako důkaz kvalitně a profesionálně odvedené práce je spousta úspěšných kampaní a spokojených klientů. Podstatnou součástí kvality služeb je jak profesionální, tak individuální přístup.

Našim cílem je podpořit váš projekt nebo kampaň a pomoci vám dosáhnout vytouženého cíle, jímž může být nejen zisk, ale i dobré jméno společnosti a prezentování značky.

Kvalitní a profesionální služby reklamní agentury můžou využít i klienti z jiných okresů díky působení po celé republice. ImperialMedia – reklamní agentura Přerov.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner
Shoptet partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.