Reklamní agentura Přerov ImperialMedia

Kdo jsme

Profesionální služby reklamní agentury ImperialMedia v Přerově vám pod jednou střechou zajistí činnost grafického, webového a foto a video studia, dále produkci a marketingovou komunikaci.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Přerov

O vaše požadavky se postará tým specialistů z různých oborů, kteří ke své profesionální práci využívají veškeré svoje odborné dovednosti a zkušenosti. Jako důkaz kvalitně a profesionálně odvedené práce je spousta úspěšných kampaní a spokojených klientů.

Podstatnou součástí kvality služeb je jak profesionální, tak i individuální přístup, kterých cílem je podpořit váš projekt nebo kampaň a pomoct vám dosáhnout vytoužené cíle, mezi které patří nejen zisk, ale i dobré jméno společnosti a prezentování značky.
Kvalitní a profesionální služby reklamní agentury můžou využít i klienti z jiných okresů díky působení po celé republice.

Členství

Unie grafického designu