Grafický návrh zakládací složky vč. tisku

Zadání

Cílem bylo vytvořit materiál, který bude poutavou formou potencionálním klientům představovat společnost a zároveň je informovat i o výhodách jednotlivých zdravotně preventivních programů. Současně s tím měl materiál umožnit i založení dalších firemních materiálů podle aktuální potřeby.

Řešení

Na základě zadání jsme vytvořili návrh layoutu materiálu a jako nejvhodnější nosič doporučili dvoukřídlou zakládací složku, která umožňuje kromě vizitky volně vložit další tištěné materiály (např. aktuální akce, akční letáky atd.).

Grafický návrh zakládací složky vč. tisku
Grafický návrh zakládací složky vč. tisku

Specifikace zakázky

Na realizaci celé zakázky vč. tisku bylo 6 týdnů v červenci a srpnu. Nejdůležitější bylo vytvořit timing jednotlivých kroků, které byly s realizací spojeny, protože do schvalovacího procesu vstupovaly letní dovolené jak na straně klienta tak i u nás v agentuře. Klientovi jsme nejdříve představili dva návrhy kreativy, které byly zapracovány do layoutu zakládací složky. Po odsouhlasení formátu, layoutu se přistoupilo s samotné sazbě a zároveň se již jednalo s tiskárnou o termínu tisku, tak aby byly materiály vytištěny v dohodnutém termínu.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update