Grafika produktového katalogu

Zadání

Společnost TOSHULÍN, a.s. chtěla po letech obměnit grafickou podobu produktového katalogu. Ten se měl stát nosným materiálem na další období. Zakázka byla koncipována jako výběrové řízení pro vybrané agentury, které měli představit návrh kreativy. Vítězný subjekt by následně realizoval pro klienta rovněž produktové fotografie, webovou prezentaci, video a další aktivity.

Řešení

Z původního katalogu jsme ponechali pouze šířkový formát, který se klientovi osvědčil. Vše ostatní bylo navrženo od začátku znovu. Zásadní bylo celkové provzdušnění katalogu, který nyní primárně představuje produktové řady prostřednictvím fotek detailů jednotlivých částí strojů, ty jsou doplněny o piktogramy a tabulky s technickými informacemi. Toto řešení v sobě spočívalo naplánovat sérii několika focení u klienta, ale i u vybraných odběratelů. Zakázka nám byla svěřena na klíč, tzn. kromě návrhu layoutu, sazby a produktových fotografií jsme pro klienta zastřešili rovněž tisk.

Grafika produktového katalogu
Grafika produktového katalogu
Grafika produktového katalogu

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update