Návrh vizuálního stylu

Zadání

Pro klienta jsme připravili vizuál už v roce 2014, ten prostřednictvím 3D konviček a květináčů symbolizoval péči a rozvoj jednotlivých klientů. Vizuál se setkal s velmi kladnými ohlasy a i z toho důvodu nás klient v roce 2017 oslovil, zda můžeme na současnou komunikaci navázat a připravit nové návrhy.

Řešení

V rámci zakázky jsme představili 4 ideové návrhy, jak bychom pokračování vizuálu viděli. Všechny měli společné následné ztvárnění prostřednictvím 3D renderů konviček stejný byl zvolen i formát zakládací složky, jako hlavní nositel grafiky. Vítězný návrh spočívá v kombinaci konviček – ty byly ponechány z důvodu návaznosti na původní ideu a „turbošneků“, kteří nahradili květináče a symbolizují dynamiku a jednotlivá odvětví průmyslu, se kterými klient spolupracuje.

Návrh vizuálního stylu

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update