Obalová grafika Vest

Zadání

Po prvním seznamovacím setkání s vedením společnosti jsme byli osloveni pro výběrové řízení obalového designu. Předmětem výběrového řízení bylo zpracování grafického návrhu obalu na tyčinky s novou příchutí „chilli“. Jednalo se o grafiku na jednoduše svařeném sáčku s plnobarevným potiskem a s průhledem. Klient měl požadavek na jednoduchý a snadno čitelný design pro oslovení mladší a střední cílové skupiny.

Řešení

Na základě zadání výběrového řízení a následných dodatečných upřesnění naše grafické studio zpracovalo 6 návrhů obalové grafiky. Dominantními prvky návrhů se stala vizualizace chilli papričky a oheň. Všechny návrhy byly laděny do červeno – černé barevné kombinace umocňující pocit pálivosti. Klient si z navržených vizualizací vybral jeden návrh. Ten jsme na základě dialogu dopracovali do finální grafické podoby. Proběhlo dosázení nezbytných údajů se souladem s legislativou a nachystání tiskových dat.

Největším plusem obalu tyčinek je jeho jednoduchost, výrazná a hravá typografie a barevnost (červená) vycházející z loga společnosti doplněná o černou barvu. Obal nabízí zákazníkům benefit, který je důležitým faktorem pro koupi právě tohoto produktu. Tím je myšleno vyzvednutí, že tyto tyčinky opravdu pálí – ikona papričky s heslem HOT. K průhledu na zboží je vhodně zakomponovaná 3D ilustrace příchutě, kde samotný průhled tvoří tvar misky.

Obalová grafika Vest

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update