Obalová grafika Vest

Zadání

Po prvním seznamovacím setkání s vedením společnosti jsme byli osloveni pro výběrové řízení obalového designu. Předmětem výběrového řízení bylo zpracování grafického návrhu obalu na tyčinky s novou příchutí „chilli“. Jednalo se o grafiku na jednoduše svařeném sáčku s plnobarevným potiskem a s průhledem. Klient měl požadavek na jednoduchý a snadno čitelný design pro oslovení mladší a střední cílové skupiny.

Řešení

Na základě zadání výběrového řízení a následných dodatečných upřesnění naše grafické studio zpracovalo 6 návrhů obalové grafiky. Dominantními prvky návrhů se stala vizualizace chilli papričky a oheň. Všechny návrhy byly laděny do červeno – černé barevné kombinace umocňující pocit pálivosti. Klient si z navržených vizualizací vybral jeden návrh. Ten jsme na základě dialogu dopracovali do finální grafické podoby. Proběhlo dosázení nezbytných údajů se souladem s legislativou a nachystání tiskových dat.

Největším plusem obalu tyčinek je jeho jednoduchost, výrazná a hravá typografie a barevnost (červená) vycházející z loga společnosti doplněná o černou barvu. Obal nabízí zákazníkům benefit, který je důležitým faktorem pro koupi právě tohoto produktu. Tím je myšleno vyzvednutí, že tyto tyčinky opravdu pálí – ikona papričky s heslem HOT. K průhledu na zboží je vhodně zakomponovaná 3D ilustrace příchutě, kde samotný průhled tvoří tvar misky.

Obalová grafika Vest

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update