Webový portál ARES

www.ares.sk

Zadání

Koncem roku 2016 se společnost rozhodla propojit a sjednotit weby několika svých divizí. Každý z webů byl realizován v jiné době na odlišných platformách. Cílem bylo weby propojit a zvýšit synergický efekt mezi divizemi tak, aby měl návštěvník pocit při jejich přepínání, že je stále na webu jedné firmy. Dále připravit responzivní design, integrovat moderní redakční systém, vymyslet a implementovat nový zákaznický klub.

Řešení

Vzniklo postupně 5 webů na doménách ares.sk, prekonajmespolubariery.sk, upravyautomobilov.sk, aresvytahy.sk  a  distribuciacasopisov.sk které jsme integrovali od jednoho portálu. Celé řešení je postaveno na redakčním systému WordPress. Pro e-shop divize „distribúcia časopisov“ jsme využili platformu Woocommerce. Školení proběhlo, jak osobně v sídle agentury, tak přes Skype pro pracovníky na Slovensku.

Webový portál ARES

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update