ROSTRA s.r.o.

www.rostra.cz

Zadání

S klientem spolupracujeme již 9 let a první webovou prezentaci jsme pro něj spouštěli v roce 2009. Od té doby se svět internetového marketingu posunul o krok dále a bylo potřeba na to zareagovat. Cílem bylo redesignovat webovou prezentaci, nasadit na redakční systém a nabídnout responzivní zobrazení pro mobilní zařízení.

Řešení

Připravili jsme moderní responzivní design, který zajistí pohodlné prohlížení na mobilních zařízeních, ze kterých dnes na web přistupuje skoro polovina návštěvníků. Natočili jsme video do slideru a nafotili nové kvalitnější fotografie. Byla předělána celá struktura webu, aby web podpořil obchodní cíle společnosti.

ROSTRA s.r.o.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update