ALTECH, spol. s r.o.

www.altech.cz

Zadání

Po úspěšné realizaci webů dceřiné společnosti ARES na Slovensku, jsme vyhráli výběrové řízení na realizaci webu pro mateřskou společnost. Cílem bylo web celkově inovovat, zjednodušit navigaci, vyjíždějí menu a připravit responzivní design pro pohodlné prohlížení na mobilních zařízeních.

Řešení

Web jsme připravili v krátkém období jeden a půl měsíce tak, aby se stihnul před klíčovou prezentační akcí. Navrhli jsme moderní responzivní design, automatizovali propojení newsletteru s MailChimpem. Pro web se připravila sada piktogramů, které komunikuji proč by si měl vybrat koncový zákazník ALTECH pro spolupráci. Tyto piktogramy se poté aplikovaly do prospektů. Byla předělána celá struktura webu s cílem zjednodušit návštěvníkům navigaci.

ALTECH, spol. s r.o.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update