5M s.r.o.

www.5m.cz

Zadání

Cílem bylo re-designovat webovou prezentaci, nasadit na redakční systém a nabídnout obsah pro mobilní zařízení. Zjednodušit navigaci a vyjíždějí menu, aby se návštěvník dostal na 2 kliknutí tam, kde potřebuje. Sjednotit typografii, aby web působil celistvě a jednotně.

Řešení

Navrhli jsme pro klienta nový způsob prezentace produktů. Pro jeho zákazníky, kteří hledají řešení a neví, který produkt si mají vybrat, se na hned na titulní stránce zobrazují oborová řešení. Pro klienty, kteří ví, který produkt chtějí, je pak prezentace pomocí produktů. Připravili jsme moderní responzivní design, integrovali SSL certifikát a nasadili zabezpečenou komunikaci přes HTTPS.

5M s.r.o.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update