Webová prezentace

www.nerezove-materialy.cz

Zadání

Redesignovat webovou prezentaci a komfortně nabídnout obsah i pro mobilní zařízení, navrhnout novou strukturu a obsah informací u sortimentu. 

Řešení

Navrhli jsem webdesign, který je postavený na fotografiích, které zachycují hlavní zaměření společnosti. Jelikož pro klienta Nerezové materiály spravujeme i PPC kampaně, tak jsme přistávací stránky sortimentu navrhli s ohledem na jejich efektivní správu a vyhodnocení. Současně jsme do webu integrovali převodník hmotnosti a cenový vývoj niklu na světové burze. 

Webová prezentace

Specifikace zakázky

Součástí webové prezentace je rovněž aplikace pro sledování skladového hospodářství, která je navržena na míru požadavků zákazníka. Na klíč je navržen i převodník hmotnosti sortimentu a cenový vývoj niklu.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update