Webová prezentace

www.nerezove-materialy.cz

Zadání

Redesignovat webovou prezentaci a komfortně nabídnout obsah i pro mobilní zařízení, navrhnout novou strukturu a obsah informací u sortimentu. 

Řešení

Navrhli jsem webdesign, který je postavený na fotografiích, které zachycují hlavní zaměření společnosti. Jelikož pro klienta Nerezové materiály spravujeme i PPC kampaně, tak jsme přistávací stránky sortimentu navrhli s ohledem na jejich efektivní správu a vyhodnocení. Současně jsme do webu integrovali převodník hmotnosti a cenový vývoj niklu na světové burze. 

Webová prezentace

Specifikace zakázky

Součástí webové prezentace je rovněž aplikace pro sledování skladového hospodářství, která je navržena na míru požadavků zákazníka. Na klíč je navržen i převodník hmotnosti sortimentu a cenový vývoj niklu.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update