Webová prezentace

www.colorlak.cz

Zadání

Po 6 letech vytvořit novou webovou prezentaci, která bude zaměřena primárně na segment B2C (do té doby web sloužil především pro zákazníky ze segmentu B2B). V rámci realizace musí být vybraný dodavatel schopen dodat řešení na klíč, které bude možné propojit s ERP systémem společnosti. Díky tomu bude aktualizace dat u produktů probíhat zcela automaticky.

Řešení

V rámci našeho návrhu jsme představili modulární řešení webdesignu homepage, které umožňuje jednotlivé prvky jednoduše editovat, měnit pořadí a upravovat celkový počet. Zásadní změna se však odehrála v podstraně sortiment, která je úzce provázána s poradnou a návštěvník webu díky tomu dostane nejen informace o složení výrobků, ale i užitečné rady, jak produkty používat.

Webová prezentace

Specifikace zakázky

Pro klienta jsme na míru naprogramovali pluginy, které řeší automatickou aktualizaci dat v kategorii sortimentu a prodejnách.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update