Webová prezentace

www.colorlak.cz

Zadání

Po 6 letech vytvořit novou webovou prezentaci, která bude zaměřena primárně na segment B2C (do té doby web sloužil především pro zákazníky ze segmentu B2B). V rámci realizace musí být vybraný dodavatel schopen dodat řešení na klíč, které bude možné propojit s ERP systémem společnosti. Díky tomu bude aktualizace dat u produktů probíhat zcela automaticky.

Řešení

V rámci našeho návrhu jsme představili modulární řešení webdesignu homepage, které umožňuje jednotlivé prvky jednoduše editovat, měnit pořadí a upravovat celkový počet. Zásadní změna se však odehrála v podstraně sortiment, která je úzce provázána s poradnou a návštěvník webu díky tomu dostane nejen informace o složení výrobků, ale i užitečné rady, jak produkty používat.

Webová prezentace

Specifikace zakázky

Pro klienta jsme na míru naprogramovali pluginy, které řeší automatickou aktualizaci dat v kategorii sortimentu a prodejnách.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update