Firemní tiskoviny Kámen Drozd

Zadání

Společnost Kámen Drozd potřebovala pro svou prezentaci před klienty nejen na veletrzích nové propagační materiály.  Celkem se jednalo o tvorbu 3 druhů materiálů.

Řešení

Všechny materiály, které jsme pro společnost vytvořili, byly navrženy ve velikosti A4 a vytisknuty na matný papír v tmavých barvách. Což materiálům dodalo nadstandardní vzhled. Společnost se tedy může prezentovat letákem, který o ní podává základní všeobecné informace. Čtyřstránkovým materiálem, který se zaměřuje na prezentaci kuchyňských pracovních desek, jež společnost vyrábí a posledním prezentačním materiálem se stal katalog produktů. Díky katalogu produktů se zákazníci společnosti mohou seznámit s kompletním sortimentem společnosti včetně používaných materiálů.

Firemní tiskoviny Kámen Drozd
Firemní tiskoviny Kámen Drozd
Firemní tiskoviny Kámen Drozd

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update