Otma fotosoutěž

Zadání

Vytvořit soutěžní Facebookovou aplikaci založenou na vkládání fotografií. Vysoký důraz byl rovněž kladen na nenásilné propojení aplikace s e-shopem.

Řešení

Naš návrh spočíval ve vytvoření facebookové aplikace na míru, která nám umožňovala nejlépe skloubit požadavky zákazníka. Speciálně vytvořená aplikace pro tento projekt nám umožňovala propojit soutěž s e-shopem. Zároveň jsme díky tomu nebyli limitováni při návrhu grafiky aplikace, která díky tomu získala svůj nezměnitelný ráz.

Otma fotosoutěž

Specifikace zakázky

Zakázka byla koncipována jako výběrové řízení, ve kterém byla důležitá dvě kritéria. Prvním byla cena a druhým originálnost a kreativita celého konceptu. Naše řešení od začátku počítalo, s budgetem na správu PPC kampaně na Facebooku, díky které bychom mohli přesněj určit cílovou skupinu a oslovit tak větší publikum. Díky optimalizaci nákladů se nám podařilo alokovat část prostředků právě na správu PPC kampaně a tím mnohem efektivněji aplikaci propagovat.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update