Otma fotosoutěž

Zadání

Vytvořit soutěžní Facebookovou aplikaci založenou na vkládání fotografií. Vysoký důraz byl rovněž kladen na nenásilné propojení aplikace s e-shopem.

Řešení

Naš návrh spočíval ve vytvoření facebookové aplikace na míru, která nám umožňovala nejlépe skloubit požadavky zákazníka. Speciálně vytvořená aplikace pro tento projekt nám umožňovala propojit soutěž s e-shopem. Zároveň jsme díky tomu nebyli limitováni při návrhu grafiky aplikace, která díky tomu získala svůj nezměnitelný ráz.

Otma fotosoutěž

Specifikace zakázky

Zakázka byla koncipována jako výběrové řízení, ve kterém byla důležitá dvě kritéria. Prvním byla cena a druhým originálnost a kreativita celého konceptu. Naše řešení od začátku počítalo, s budgetem na správu PPC kampaně na Facebooku, díky které bychom mohli přesněj určit cílovou skupinu a oslovit tak větší publikum. Díky optimalizaci nákladů se nám podařilo alokovat část prostředků právě na správu PPC kampaně a tím mnohem efektivněji aplikaci propagovat.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update