Katalog matrací 2015

Zadání

Pro novou kolekci matrací vytvořit katalog, který bude komunikován v novém vizuálu a bude v sobě spojovat prvky tradice s kvality výrobků společnosti Moravia Comfort.

Řešení

Zvolili jsem formát čtverce, který přesně zapadal do našeho ideového návrhu. Tento formát umožňuje ideální rozložení informací na stránce, kdy polovonu zabírá fotogrfie produktu (matrace) vč. detailů a v dolní části je prostor pro text a piktogramy.

Katalog matrací 2015
Katalog matrací 2015
Katalog matrací 2015

Specifikace zakázky

Kromě copywrightingu, který si dodal klient je celý katalog kompletně z naší produkce. Jeho realizaci předcházelo focení a montáž hlavního vizuálu a následně focení celé kolekce. Teprve poté se přistoupilo k samotným pracem na katalogu čítající návrh layoutu, DTP práce až po barené korektury. Součástí zakázky byl rovněž tisk katalogu a distribuce ke klientovi.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update