Katalog matrací 2015

Zadání

Pro novou kolekci matrací vytvořit katalog, který bude komunikován v novém vizuálu a bude v sobě spojovat prvky tradice s kvality výrobků společnosti Moravia Comfort.

Řešení

Zvolili jsem formát čtverce, který přesně zapadal do našeho ideového návrhu. Tento formát umožňuje ideální rozložení informací na stránce, kdy polovonu zabírá fotogrfie produktu (matrace) vč. detailů a v dolní části je prostor pro text a piktogramy.

Katalog matrací 2015
Katalog matrací 2015
Katalog matrací 2015

Specifikace zakázky

Kromě copywrightingu, který si dodal klient je celý katalog kompletně z naší produkce. Jeho realizaci předcházelo focení a montáž hlavního vizuálu a následně focení celé kolekce. Teprve poté se přistoupilo k samotným pracem na katalogu čítající návrh layoutu, DTP práce až po barené korektury. Součástí zakázky byl rovněž tisk katalogu a distribuce ke klientovi.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update