Katalog Thermofix 2014 - 2016

Zadání

I tato zakázka vznikla na základě výběrového řízení, ze kterého měl vzejít dodavatel nejen layoutu katalogu, ale také dodavatel, který je schopen vzory podlah nafotit, vytvořit 3D vizualizace a dodržet vysoké požadavky Fatry kladené na barevné podání vzorů ve vytištěném katalogu.

Řešení

Zvolili jsme formát A4 na výšku, díky kterému jsme efektivněji využili plochu pro umístění vyskládaných vzorů podlahy v kombinaci s texty v několika jazykových mutacích. Naše agentura rovněž disponuje vlastním fotoateliérem, a tudíž jsou všechny fotografie z naší produkce. I to je jeden z důvodů, díky kterému jsme byli schopni práce na katalogu naplánovat tak, aby nedocházelo k prostojům mezi dílčími částmi realizace.

Katalog Thermofix 2014 - 2016
Katalog Thermofix 2014 - 2016
Katalog Thermofix 2014 - 2016

Specifikace zakázky

V již schváleném layoutu katalogu Thermofix bylo nutné dbát na barevnost fotografií vzorů podlah tak, aby odpovídaly co nejvěrohodněji realitě. Barevnost fotografií byla kontrolována pod kalibrovaným světlem a rovněž jsme se účastnili nátisku v tiskárně.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update