Tv spot Podravka - dabing

Zadání

Vytvořit dabing 15 sekundového videospotu propagujícího novou řadu přísad do jídla. Zadavatel požadoval nadabovat spot mužským hlasem a zároveň očekával od agentury full servis při realizaci (ošetření autorských práv, komunikace s TV stanicemi, distribuce X cam atd.). Celá zakázka musela být realizována v průběhu max. 14 dní.

Řešení

Ve spolupráci s kolegy z produkčního oddělení bylo nejdůležitějším úkolem stanovit detailní harmonogram prací a ihned poté vytipovat vhodné kandidáty na dabing. Následně se přistoupilo k samotné realizaci spotu a souběžně se intenzivně komunikovalo s TV stanicemi, na kterých měl být spot nasazen.

Tv spot Podravka - dabing
Tv spot Podravka - dabing

Specifikace zakázky

Na realizaci celé zakázky vč. minicastingu bylo necelých 14 dní, proto bylo nutné dodržovat dohodnutý harmonogram dílčích prací a zároveň to vyžadovalo součinnost zadavatele s námi. Díky profesionálnímu přístupu jak na straně klienta, tak na straně agentury ImperialMedia se podařilo TV spot dokončit včas.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update