Nový vizuální styl

Zadání

Fatra a.s. vypsala na podzim roku 2014 výběrové řízení na dodavatele nového vizuálního systému jednotlivých produktových brandů, který měl nahradit dosavadní vizuální komunikaci za novou, dynamickou, která umožňuje v budoucnu přidávat další brandy, ale za předpokladu, že se nebude zasahovat do umbrelly.

Řešení

Ve spolupráci s Ondřejem Kafkou ze studia Kafka Design jsme vytvořili vizuální systém, který je modulární a dovoluje v budoucnu přidávat další brandy nebo dokonce celé nové segmenty bez jakéhokoliv omezení.

Nový vizuální styl
Nový vizuální styl
Nový vizuální styl

Specifikace zakázky

Výběrové řízení bylo koncipováno jako dvoukolové. Naše návrhy byly konfrontovány s externími konzultanty - odborníky na grafický design z Univerzity Tomáše Bati a marketingovými specialisty. Aplikaci vítězného návrhu na konkrétní aplikace předcházela několikaměsíční cesta, během které jsme ve spolupráci se zadavatelem tvořili jednotlivé manuály jednotného vizuálního stylu.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update