Billboardová kampaň

Zadání

Společnost Andrie každoročně plánuje podzimní billboardovou kampaň po celé ČR, která má za cíl podpořit prodejce v jednotlivých krajích. Důraz je vždy kladen na zajímavý vizuál, který komunikuje společnost a také motiv aktuální kolekce.

Řešení

Layout billboardu byl navržen s ohledem na cílovou skupinu zákazníků, kterými jsou ženy. Proto jsme zvolili muže, který v ruce drží spodní prádlo Andrie. Kromě tohoto stěžejního prvku vizuál dobře komunikuje i aktuální motiv kolekce podzim/zima 2014, kterým byl sněhulák.

Billboardová kampaň

Specifikace zakázky

Celou zakázku jsme řešili na klíč, tzn. od návrhu kreativy, po výběr vhodných ploch, které jsou konzultovány s klientem, tak aby v co nejširší míře pokryly místa ČR, kde je nejhustší koncentrace prodejců spodního prádla Andrie. Následně se přistupuje k focení, posprodukci fotografií, až k finální grafické úpravě billboardu. Tím však naše práce nekončí. Po odeslání dat do tisku komunikujeme s dodavateli jednotlivých ploch a ve společné režii kontrolujeme instalaci ploch.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update