Návrh designu webové prezentace

www.parketkoncept.cz

Zadání

Po 12 letech měníme název společnosti, ale navazujeme na dlouhodobé partnerství s belgickým Decospanem, takže nechceme být dramaticky jinde. Na webu budeme ze společné podoby vycházet.
Po stránce distribuce výrobků Decospan na belgickém trhu se nic nemění – podlahy PAR-KY a dýhované desky na českém a slovenském trhu prodáváme dál exklusivně my.
Web ovšem potřebujeme postavit na modernější platformě, která podporuje mobily.

Řešení

Account manager a webdesignér navštíli v sídle společnosti pana jednatele, kde si konkrétně vyspecifikovali jeho konkrétní přání a potřeby. Na základě těchto informací byl navržen webdesign, který splňoval daná kritéria.

Návrh designu webové prezentace

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update