Logo a grafický manuál

Zadání

Potřebujeme graficky ztvárnit nové logo, které bude graficky jednoznačné a jednoduché. Grafika nemusí nic významného sdělovat, ale sama o sobě musí být přitažlivá ale ne podbízivá. Musí být sexy na webu i samostatně. Grafický manuál na logo, pravidla užití, varianty, barvy.

Řešení

Ve výběrovém řízení bylo hned několik společností. Panu jednateli bylo představeno 6 návrhů logotypu. Vítězný návrh symbolizuje parketu, je navržen tak, aby mohl přejímat texturu dřeva. Logo lze gravírovat.

Logo a grafický manuál
Logo a grafický manuál
Logo a grafický manuál

Specifikace zakázky

V návrhu logotypu byla i speciální gravírovaná varianta. Tato varianta se panu jednateli společnosti Parket koncept s.r.o. tak zalíbila, že ji komunikuje na velké části propagačních materiálů.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update