Logo a grafický manuál

Zadání

Potřebujeme graficky ztvárnit nové logo, které bude graficky jednoznačné a jednoduché. Grafika nemusí nic významného sdělovat, ale sama o sobě musí být přitažlivá ale ne podbízivá. Musí být sexy na webu i samostatně. Grafický manuál na logo, pravidla užití, varianty, barvy.

Řešení

Ve výběrovém řízení bylo hned několik společností. Panu jednateli bylo představeno 6 návrhů logotypu. Vítězný návrh symbolizuje parketu, je navržen tak, aby mohl přejímat texturu dřeva. Logo lze gravírovat.

Logo a grafický manuál
Logo a grafický manuál
Logo a grafický manuál

Specifikace zakázky

V návrhu logotypu byla i speciální gravírovaná varianta. Tato varianta se panu jednateli společnosti Parket koncept s.r.o. tak zalíbila, že ji komunikuje na velké části propagačních materiálů.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update