Webová prezentace

www.hoffmann-novague.com

Zadání

Naším primárním cílem je ukázka designérsky - výrobní výjimečné činnosti v segmentu luxusních vozidel a jejich úprav dle přání zákazníka. Musí být jednoznačně specifikováno, proč by měl zákazník reagovat na naši nabídku - výjimečnost, luxus, originalita a kvalita. Zadání je tedy připravit kvalitní webové stránky, popsat příběh, proč je značka Hoffmann & Novague pro zákazníky výjimečná příležitost. Stránky musí být pak ve třech jazykových mutacích, čeština, angličtina, němčina a ruština.

Řešení

Po vytvoření wireframe byly doladěny nuance dle představ klienta. Webdesign byl navrhován v několika etapách, nejdříve byly navrženy podstrany, následně homepage. Veškeré grafické zpracování se potkalo s pochvalou hned na první pohled. Plnění bylo díky součinnosti klienta velmi rychlou záležitostí. Jako podklady sloužili precizně připravené texty a fotografie.

Webová prezentace
Webová prezentace
Webová prezentace

Specifikace zakázky

Automaticky spuštěný náhled na video při návštěvě homepage. Po kliknutí se spustí jiné video. Interaktivní web s mnoha flash prvky.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update