Webová prezentace

www.hoffmann-novague.com

Zadání

Naším primárním cílem je ukázka designérsky - výrobní výjimečné činnosti v segmentu luxusních vozidel a jejich úprav dle přání zákazníka. Musí být jednoznačně specifikováno, proč by měl zákazník reagovat na naši nabídku - výjimečnost, luxus, originalita a kvalita. Zadání je tedy připravit kvalitní webové stránky, popsat příběh, proč je značka Hoffmann & Novague pro zákazníky výjimečná příležitost. Stránky musí být pak ve třech jazykových mutacích, čeština, angličtina, němčina a ruština.

Řešení

Po vytvoření wireframe byly doladěny nuance dle představ klienta. Webdesign byl navrhován v několika etapách, nejdříve byly navrženy podstrany, následně homepage. Veškeré grafické zpracování se potkalo s pochvalou hned na první pohled. Plnění bylo díky součinnosti klienta velmi rychlou záležitostí. Jako podklady sloužili precizně připravené texty a fotografie.

Webová prezentace
Webová prezentace
Webová prezentace

Specifikace zakázky

Automaticky spuštěný náhled na video při návštěvě homepage. Po kliknutí se spustí jiné video. Interaktivní web s mnoha flash prvky.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update