Návrh loga Synot Lotto

Zadání

Vytvořit nové, moderní logo pro číselnou loterii s názvem SYNOT Lotto, které bude respektovat jednotný vizuální styl společnosti.

Řešení

V rámci výběrového řízení jsme vytvořili celkem tři návrhy loga, které byly následně prezentovány vedení společnosti SYNOT. Naší nosnou myšlenkou, jak nové logo pojmout byl tvar míčku, symbolizující slosování a zaškrtávací šipka.

Návrh loga Synot Lotto
Návrh loga Synot Lotto
Návrh loga Synot Lotto

Specifikace zakázky

Finální logo SYNOT Lotto se mírně odlišuje od návrhů vytvořených pro prezentaci. Především po konzultaci s marketingovým oddělením klienta jsme vypustili prvek zaškrtávací šipky. Rovněž u motivu míčku došlo k mírnému posunu od původního návrhu.

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

Vrátili jsme se na místo činu, aneb teambuilding do Vídně číslo 2. Po kulturním zážitku jsme nasávali vánoční atmosféru... :-) #zivotvagenture #teambuilding #Viden #vanocnitrhy #punc #Albertina

13. 12. 2018 08:59
Odkaz na FB update

Má to tradici a je to z Luhačovic. Copak je to? :-) Na novém webu www.vincentka.cz od ImperialMedia zjistíte, že to není jen minerální voda, která stojí za to. Produktů s pozitivním vlivem na lidské zdraví je mnohem víc. #vincentka #webdevelopment #graphicdesign

28. 11. 2018 15:06
Odkaz na FB update