VEST spol. s r.o.

Rodinná firma VEST vznikla v roce 1991. Výrobu slaných tyčinek zahájila v roce 1996. Prvním výrobním sotimentem byly tyčinky slané v sáčku 43g v již tehdy populární papírové krabičce (šestihran) 150g.

Pro tvorbu obalové grafiky, konkrétně pro obal na nový výrobek Chilli tyčinky, jsme hledali nového partnera s cílem začít novou spolupráci i v jiných oblastech propagace a reklamy. Dlouho jsme nemohli vybrat vhodného dodavatele pro náš obalový design, až jsme narazili na firmu ImperialMedia. Na začátku spolupráce jsme měli jasné představy, jak má obal nového výrobku Chilli tyčinky vypadat. Zadali jsme konkrétní požadavky, které společnost ImperialMedia dokázala dodržet. Přišli s obalem čistým a jednoduchým, přesně takovým, jaký tento výrobek potřeboval. Spolupráce proběhla velmi hladce a rychle. Společnost ImperialMedia nám tak už delší dobu pomáhá nejen v oblasti obalového designu. Ceníme si zejména rychlé komunikace, časové flexibility a inovativních nápadů.

Ing. Kateřina Mašlanová
Marketing manager

Vybrané realizace

Obalová grafika Vest
Obalová grafika Vest Obalová grafika Vest
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update