TOPNATUR s.r.o.

TOPNATUR s.r.o. od roku 1996 působí na potravinářském trhu, jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. Výroba a distribuce sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.), výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny. Firma je kooperačním partnerem pro jednoho z nejvýznamnějších producentů probiotických preparátů na světě Probiotics International Ltd. z Velké Británie.

S reklamní agenturou ImperialMedia s.r.o. pracuje naše společnost TOPNATUR s.r.o. necelý rok. Za tuto krátkou dobu jsme však poznali, že se jedná o agenturu s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kreativní řešení jednotlivých zakázek jsou rozmanitá a vybrané řešení jsou ve velmi rychlém časovém úseku rozpracována dle požadavků zákazníka. Nejprve jsme se společností ImperialMedia realizovali nové, kompletní webové stránky naší společnosti, v současné době pro nás tato reklamní agentura připravuje celkový obalový materiál, reklamní předměty a tiskoviny. Na spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti jednání, férových cen a osobního přístupu.

Ing. Lumír Zakravač
výkonný ředitel

Vybrané realizace

Návrh a zpracování webové prezentace
Návrh a zpracování webové prezentace Návrh a zpracování webové prezentace
Správa FB profilu + správa reklamy
Správa FB profilu + správa reklamy Správa FB profilu + správa reklamy
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update