NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Společnost NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. je významným dodavatelem nerezové oceli v České republice. Spolupracuje s nejvýznamnějšími a nejzkušenějšími dodavateli z celého světa. V současné době prodává více než 18.000 tun nerezové oceli ročně.

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár
jednatel

Vybrané realizace

Webová prezentace
Webová prezentace Webová prezentace
Veletržní expozice STAINLESS 2015
Veletržní expozice STAINLESS 2015 Veletržní expozice STAINLESS 2015
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update