Colorlak a.s.

Colorlak, a.s. působí na trhu od roku 1925 a nátěrové hmoty vyrábí od roku 1929. Po II. světové válce se stávají hlavním výrobním programem. V současnosti je společnost největším českým výrobcem a distributorem nátěrových hmot.

Firmu Imperial Media jsme si vybrali jako dodavatele věrnostního programu, protože splnili všechny podmínky zadání výběrového řízení a  jejich řešení bylo jednoduché a pro B2B segment snadno uchopitelné. Při náběhu věrnostního programu jsme vyžadovali od dodavatele časovou flexibilitu a pomoc při zaškolení stěžejních účastníků programu. Dodavatel tyto požadavky splnil. Věrnostní program s drobnými úpravami využíváme i nadále, což je doklad toho, že navržené řešení je funkční.

Ing. Jan Bíla
vedoucí marketingu

Vybrané realizace

Věrnostní program pro řemeslníky
Věrnostní program pro řemeslníky Věrnostní program pro řemeslníky
Webová prezentace
Webová prezentace Webová prezentace
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update