ARES, spol. s r. o.

ARES, spol. s r. o. je slovenská firma sídlící v Bratislavě s více než 20-letou historií, která se zabývá překonáváním bariér pro handicapované osoby a úpravami automobilů pro tělesně postižené osoby. Dalšími činnostmi společnosti jsou realizace výtahů a distribuce časopisů.

Pro tvorbu webové prezentace doplněné o věrnostní program jsme si vybírali z několika návrhů různých marketingových agentur. Nakonec jsme se rozhodli pro ImperialMedia s.r.o., protože nám nabídli komplexní řešení pro všechny naše internetové stránky, které je přehledné a zároveň funkční pro naše uživatele webových stránek. ImperialMedia s.r.o. odvedla profesionální práci. 

Martin Machala
jednatel

Vybrané realizace

Webový portál ARES
Webový portál ARES Webový portál ARES
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update