Case Study

Webový portál

ARES, spol. s r. o. je slovenská firma sídlící v Bratislavě s více než 20-letou historií, která se zabývá překonáváním bariér pro handicapované osoby a úpravami automobilů pro tělesně postižené osoby. Dalšími činnostmi společnosti jsou realizace výtahů a distribuce časopisů.

Zadání

Koncem roku 2016 se společnost ARES, spol. s r. o. rozhodla propojit a sjednotit weby několika svých divizí. Weby byly nejednotné. Každý z webů byl realizován v jiné době, na odlišných platformách bez propojení a odlišnými agenturami. Cílem bylo weby propojit a zvýšit synergický efekt mezi divizemi tak, aby měl návštěvník pocit při jejich přepínání, že je stále na webu jedné firmy. Dále připravit responzivní design, integrovat moderní redakční systém, vymyslet a implementovat nový zákaznický klub.

Proces

Realizaci jsme odstartovali analýzou potřeb potenciálních klientů našeho zákazníka. Poté jsme připravili wireframe ze kterého vzniknul návrh portálového řešení. Následně jsme zpracovali brief výchozího webu ares.sk na základě něhož vzniknul grafický návrh. Mimo hlavní web jsme navrhli a naprogramovali Zákaznický klub. Zákazníci po registraci získají mnohé výhody a benefity.

Weby jednotlivých divizí jsme navrhli kvůli lepším pozicím ve vyhledávačích ponechat na vlastních doménách. Vzniklo postupně 5 webů na doménách ares.sk, prekonajmespolubariery.sk, upravyautomobilov.sk, aresvytahy.sk a distribuciacasopisov.sk které jsme integrovali od jednoho portálu.

Celé řešení je postaveno na redakčním systému WordPress. Pro e-shop divize „distribúcia časopisov" jsme využili platformu Woocommerce a rozšířili ji o několik pluginů pro tvorbu rabatů, individuální řešení objednávek a platební bránu CardPay od TatraBanky.

Školení proběhlo, jak osobně v sídle agentury, tak přes Skype pro pracovníky na Slovensku.

Webový portál

Výsledek

Během 4 měsíců jsme vytvořili portálové řešení se 4 weby a 1 e-shopem.

Co jsme udělali navíc

K zakázkám přistupujeme tak, že je pro nás prioritní přínos pro klienta. Zjednodušili jsme mu práci s evidencí e-mailových adres klientů tím, že jsme propojili newsletter s Mailchimpem. Navrhli jsme zákaznický klubu ARES, který zvyšuje loajalitu klientů. Na webu jsme se postarali a bezpečnou komunikací integrací SSL certifikátů.

Co o nás řekli

Pro tvorbu webové prezentace doplněné o věrnostní program jsme si vybírali z několika návrhů různých marketingových agentur. Nakonec jsme se rozhodli pro ImperialMedia s.r.o., protože nám nabídli komplexní řešení pro všechny naše internetové stránky, které je přehledné a zároveň funkční pro naše uživatele webových stránek. ImperialMedia s.r.o. odvedla profesionální práci.

Ing. Martin Machala
jednatel

Máte zájem o tuto službu či produkt?

Neváhejte kontaktovat naše zástupce a společně najdeme řešení právě pro vaši potřebu.

Mám zájem
 
  • Tel.: +420 571 117 400
  • E-mail: info@imperialmedia.cz
Facebook ImperialMedia

I v Imperialu se nadělovalo a nový rok jsme odstartovali rozšířením fotoateliéru o nový špičkový fotoaparát Nikon D850. Novým fotoaparátem můžeme ještě kvalitněji nafotit produkty, reklamní fotky, výrobu aj. pro web nebo prezentační materiály.

21. 01. 2019 14:07
Odkaz na FB update

Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a do nového roku 2019 přejeme mnoho zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. :-)

21. 12. 2018 13:51
Odkaz na FB update