Online marketing Zlín

Zvolíme ty správné marketingové nástroje a efektivně zacílíme na Vaše potenciální zákazníky

Ukázky prací z online marketingu, sociální sítě společnosti Andrie a Liebherr-stavební stroje

Internetové vyhledávače jsou dnes nejčastějším místem, kde lidé hledají požadovanou službu nebo zboží. Proto je téměř nutností prezentovat se pomocí vhodně vytvořených webových stránek. A nezáleží na tom, zda se jedná o nadnárodní společnost nebo pouze regionální firmu.

Je také logické, že nejvíce vyhledávané firmy se dostávají na čelní místa ve vyhledávačích. Pro začínající společnosti, které zatím nejsou v povědomí potencionálních zákazníků, je to ale celkem těžké. Ve zviditelnění jim mohou pomoci online marketingové nástroje.

Online marketing Zlín nabízí razantní zvýšení návštěvnosti pro firmu s jakoukoliv působností.

Pomocí PPC kampaní, sociálních sítí nebo SEO optimalizací získáte možnost detailního zacílení na určitou skupinu zákazníků, přičemž platba je pouze za zákazníky skutečně přivedené.

Pro spolupráci v této oblasti s marketingovými specialisty hovoří především důvody jako in-house odbornost na PPC systémy Sklik i Google Ads, zkušenosti ve správě kampaní i tvorbě webů a zkušenosti z různých oblastí B2C i B2B. ImperialMedia je také certifikovaný Google partner.

Působíme nejen ve Zlíně, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Přehled služeb

Správa PPC kampaní

Efektivní PPC kampaně jsou nejrychlejším online nástrojem pro získání obchodů nejen pro internetové obchody, ale pro všechny typy firem. Služby či produkty dnes na internetu... více

Správa sociálních sítí

Firemní profil na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu už dávno není jen možností, ale téměř povinností. Sociální sítě přinášejí do firemní komunikace nový rozměr a přímou interakci... více

SEO optimalizace

SEO znamená optimalizaci pro internetové vyhledávače. Je to metoda, pomocí níž lze efektivně přivést návštěvníky na internetové stránky, či internetové obchody. Váš web se díky... více