Online marketing Plzeň

Zvolíme ty správné marketingové nástroje a efektivně zacílíme na Vaše potenciální zákazníky

Ukázky prací z online marketingu, sociální sítě společnosti Andrie a Liebherr-stavební stroje

V současné době, pokud nemáte správně nastavené internetové nástroje, je podnikání mnohem náročnější. Zejména při hledání nových zákazníků.

Internet je dnes nejčastějším místem, kde lidé vyhledávají požadované zboží či službu. Proto je velmi důležité se v této oblasti obrátit na odborníky, kteří vaši společnost posunout o krok před konkurenci.

ImperialMedia – online marketing Plzeň je tým odborníků certifikovaný Google partnerem, který se specializuje na celý online svět. Denně sledují moderní trendy a novinky, které následně aplikují do zakázek. Nejenže vám vytvoří webové stránky na míru, ale pomohou vám i se sociálními sítěmi, PPC kampaněmi, anebo SEO optimalizací.

Pomohou vám využít obrovský potenciál, který internet nabízí. Online marketing Plzeň za vás bude efektivně řešit komunikaci i správu reklamních kampaní.

Působíme nejen v Plzni, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Přehled služeb

Správa PPC kampaní

Efektivní PPC kampaně jsou nejrychlejším online nástrojem pro získání obchodů nejen pro internetové obchody, ale pro všechny typy firem. Služby či produkty dnes na internetu... více

Správa sociálních sítí

Firemní profil na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu už dávno není jen možností, ale téměř povinností. Sociální sítě přinášejí do firemní komunikace nový rozměr a přímou interakci... více

SEO optimalizace

SEO znamená optimalizaci pro internetové vyhledávače. Je to metoda, pomocí níž lze efektivně přivést návštěvníky na internetové stránky, či internetové obchody. Váš web se díky... více