Online marketing Ostrava

Zvolíme ty správné marketingové nástroje a efektivně zacílíme na Vaše potenciální zákazníky

Ukázky prací z online marketingu, sociální sítě společnosti Andrie a Liebherr-stavební stroje

Bez některých internetových nástrojů by v současné době bylo podnikání mnohem náročnější. Zejména při hledání nových zákazníků. Rozvoj společnosti by se tak zastavil a podnikání by ztrácelo na významu.

S tímto problémem může efektivně pomoci online marketing Ostrava, který je založen na správě PPC kampaní, sociálních sítí a SEO optimalizacích.

Je ale nutné se v této záležitosti obrátit na odborníky s velkými zkušenostmi. Jen tak můžete svou firmu posunout o krok před konkurenci. A to splňuje právě tým v ImperialMedia, který je také certifikovaný Google partner.

Takzvané PPC kampaně mají díky zaměření na určitou skupinu zákazníků okamžitou účinnost. Výhodou je vysoká měřitelnost kampaně a platba právě jen za přivedené zákazníky.

Tým specialistů na Facebook, Instagram a LinkedIn sleduje moderní trendy a novinky. Proto je schopen efektivně řešit komunikaci i správu reklamních kampaní.

Dalším nástrojem internetového marketingu Ostrava je SEO optimalizace, kterou je možné zacílit na rozmanité typy hledání. Razantně zvýší návštěvnost i díky tomu, že se správnými klíčovými slovy budete vždy o krok kupředu před konkurencí.

Přehled služeb

Správa PPC kampaní

Efektivní PPC kampaně jsou nejrychlejším online nástrojem pro získání obchodů nejen pro internetové obchody, ale pro všechny typy firem. Služby či produkty dnes na internetu... více

Správa sociálních sítí

Firemní profil na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu už dávno není jen možností, ale téměř povinností. Sociální sítě přinášejí do firemní komunikace nový rozměr a přímou interakci... více

SEO optimalizace

SEO znamená optimalizaci pro internetové vyhledávače. Je to metoda, pomocí níž lze efektivně přivést návštěvníky na internetové stránky, či internetové obchody. Váš web se díky... více