Online marketing Olomouc

Zvolíme ty správné marketingové nástroje a efektivně zacílíme na Vaše potenciální zákazníky

Ukázky prací z online marketingu, sociální sítě společnosti Andrie a Liebherr-stavební stroje

Internet je v dnešní době jedním z hlavních zdrojů vyhledávání nových informací. Platí to i ve sféře zboží a produktů, které nabízejí různé firmy. Ten, kdo chce dnes úspěšně podnikat, se neobejde bez vhodně vytvořených webových stránek.

Jen tento způsob propagace by byl ale v současnosti málo. Proto je vhodné obrátit se na profesionály, kteří se zabývají online marketingem.

Online marketing Olomouc pomůže vaší společnosti se správou PPC kampaní, sociálních sítí i SEO optimalizací. Všechny tyto nástroje jsou určené k tomu, aby byla vaše firma na internetových vyhledávačích nebo sociálních sítích dostatečně vidět.

S tím vám pomůže právě tým specialistů z ImperialMedia, který je také certifikovaný Google partner.

Pokud využijete našich zkušeností s internetovým marketingem Olomouc, pak vám poskytneme komplexní SEO služby, nastavíme efektivní PPC kampaně a v neposlední řadě budete vidět na Facebooku, LinkedInu nebo Instagramu. 

Působíme nejen v Olomouci, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Přehled služeb

Správa PPC kampaní

Efektivní PPC kampaně jsou nejrychlejším online nástrojem pro získání obchodů nejen pro internetové obchody, ale pro všechny typy firem. Služby či produkty dnes na internetu... více

Správa sociálních sítí

Firemní profil na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu už dávno není jen možností, ale téměř povinností. Sociální sítě přinášejí do firemní komunikace nový rozměr a přímou interakci... více

SEO optimalizace

SEO znamená optimalizaci pro internetové vyhledávače. Je to metoda, pomocí níž lze efektivně přivést návštěvníky na internetové stránky, či internetové obchody. Váš web se díky... více