Reklamní agentura Olomouc ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agentura s celorepublikovou působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy.

Kvalitní propagace je důležitou součástí úspěchu a plnění cílů a o ty vaše se kompletně postará ImperialMedia – reklamní agentura Olomouc. Realizaci zajistí specializovaný tým, kde má každý jedinec jiné zaměření a díky tomu dokáže agentura flexibilně reagovat na požadavky klientů.

Profesionalita spočívá ve znalostech a dovednostech týmu a také v letitých zkušenostech a úspěšně dokončených projektech.

Reklama Olomouc – Pojďte společně s námi budovat svoji značku a dobré jméno společnosti.  U nás nejdete komplexní služby v oblasti reklamy a propagace pod jednou střechou. Můžete se spolehnout, že každý návrh a projekt je originál.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Olomouc

K tomu, aby byly splněny požadavky každého klienta, ať už jde o regionální, národní nebo nadnárodní společnost, je potřebný nejen profesionální, ale hlavně individuální přístup.
V neposlední řadě má na úspěchu svůj podíl i samotné zázemí agentury a moderní vybavení včetně vlastního atelieru. Právě v něm vznikají kvalitní reklamní fotografie od jejich přípravy, přes focení až po kompletní úpravu.

Reklama a propagace jsou prostředky, které pomáhají budovat vaší společnosti dobré jméno a povědomí u zákazníků.

Profesionální prezentace je dalším nástrojem, který pomáhá splňovat firemní cíle, a právě od toho jsou služby reklamní a digitální agentury.

Působíme nejen v Olomouci, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.