Reklamní agentura Olomouc ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agenturou s celorepublikovou působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy. Kvalitní propagace je důležitou součástí úspěchu a plnění cílů a o ty vaše úspěchy se kompletně postará ImperialMedia – reklamní agentura Olomouc.

Realizaci zajistí specializovaný tým, v kterém každý jedinec má jiné zaměření a díky tomu dokáže agentura flexibilně reagovat na požadavky klientů. Profesionalita spočívá ve znalostech a dovednostech týmu a také v letitých zkušenostech a úspěšně dokončených projektech.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Olomouc

K tomu, aby byly splněny požadavky každého klienta, ať už jde o regionální, národní nebo nadnárodní společnost, je potřebný nejen profesionální, ale hlavně individuální přístup. V neposlední řadě má na úspěchu svůj podíl i samotné zázemí agentury a moderní vybavení včetně vlastního atelieru. Právě v něm vznikají kvalitní reklamní fotografie od jejich přípravy, přes focení až po kompletní úpravu.

Reklama a propagace jsou prostředky, které budují vaší společnosti dobré jméno a povědomí u zákazníků. Profesionální prezentace je dalším nástrojem, který pomáhá splňovat firemní cíle, a právě od toho jsou služby reklamní a digitální agentury.
Služby agentury nejsou určené pouze pro klienty z okolí Olomouce, ale i pro klienty z dalších koutů republiky, protože agentura působí celorepublikově.

Členství

Unie grafického designu