571 117 400

Reklamní agentura Nový Jičín ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Působení vaší společnosti na trhu si zaslouží co nejlepší prezentaci, reklamu a propagaci, která zákazníkům i obchodním partnerům mnohé o vás napoví. Proto nenechávejte nic na náhodu a svěřte vaše cíle do rukou ImperialMedia – reklamní agentura Nový Jičín.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Nový Jičín

Poskytujeme komplexní služby v oblasti reklamy, marketingové komunikace a produkce včetně podpory prodeje. Naše projekty vznikají v zázemí moderního grafického, webového, foto a video studia, a nejen díky modernímu zázemí, ale i díky zkušenému týmu specialistů dokážeme flexibilně reagovat na veškeré požadavky klientů. Dokážeme se postarat o takové projekty jako například tvorba loga, webových stránek, reklamy, správa PPC kampaní, e-shopů a další produkty a služby.

Když se řekne reklama Nový Jičín, tak počítejte nejen s vysoce profesionálním přístupem, ale také s přístupem individuálním. Jen díky tomu dokážeme vytvořit kvalitní projekty šité na míru každému zákazníkovi. Další výhodou spolupráce s námi je, že působíme celorepublikově.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.