Reklamní agentura Kyjov ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme ImperialMedia - reklamní agentura Kyjov a naší hlavní činností je příprava kvalitních a profesionálních prezentačních materiálů, podpory prodeje a marketingové komunikace. Vše s podporou vlastního grafického, webového, foto a video studia včetně kompletních služeb produkce a marketingové komunikace.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Kyjov

O to, aby vše proběhlo na vysoké úrovni a splnilo vaše představy, se postará tým profesionálů, kteří mají v oblastech reklamy, propagace, marketingu, grafického designu a mnoha dalších veškeré dovednosti a dlouholeté zkušenosti. O tom svědčí spousta úspěšných projektů, které splnily očekávání a cíle klientů.
Co společnost, to jiné zaměření a cíle. Těm je potřeba přizpůsobit celé provedení reklamy, propagace a prezentace.

Díky individuálnímu přístupu agentury se můžete spolehnout na splnění těchto cílů a zajištění dobrého jména společnosti.

Působíme nejen v Kyjově, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.