Reklamní agentura Kyjov ImperialMedia

Kdo jsme

Profesionální činností reklamní agentury ImperialMedia v Kyjově je příprava kvalitních prezentačních materiálů, podpora prodeje a marketingové komunikace. Vše s podporou grafického, webového, foto a video studia včetně kompletních služeb produkce a marketingové komunikace.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Kyjov

O to, aby vše proběhlo na vysoké úrovni a bylo podle vašich představ, se postará tým profesionálů, kteří mají v této oblasti veškeré dovednosti a dlouholeté zkušenosti. O tom svědčí spousta úspěšných projektů, které splnily očekávání a cíle klientů.
Co společnost, tak to jiné zaměření a konkrétní cíle a těm je potřebné přizpůsobit celé provedení reklamy, propagace a prezentace.

Formou individuálního přístupu agentury se můžete spolehnout na splnění těchto cílů a zajištění dobrého jména společnosti.
V případě, že chcete využít těchto profesionálních služeb i mimo okolí Kyjova, tak máte skvělou příležitost díky celorepublikové působnosti agentury.

Členství

Unie grafického designu