571 117 400

Reklamní agentura Kroměříž ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agenturou s celorepublikovou působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy.  ImperialMedia – reklamní agentura Kroměříž splní i nejnáročnější požadavky regionálních, národních či  nadnárodních společností.

Upoutat pozornost širokého spektra zákazníků a vytvořit si dobré jméno na veřejnosti není vůbec jednoduché. Proto využijte komplexní profesionální služby reklamní a digitální agentury ImperialMedia.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Kroměříž

Pod jednou střechu najdete grafické, webové, foto a video studio a také kompletní služby marketingu a produkce.

 

Prioritou je nejen profesionální, ale i individuální přístup, díky kterému se mohou klienti spolehnout na splnění veškerých svých požadavků a představ. O plnění těchto potřeb se postará tým specialistů, ve kterém jsou profesionálové pracující v různých oblastech. Můžete tak využít jejich dovednosti i letité zkušenosti, které povedou k úspěšné realizaci vašeho projektu.

 

Reklamní a digitální agentura ImperialMedia se stane vašim  partnerem, který vám pomůže splnit vaše cíle formou kvalitní a profesionální prezentace. Jedině kvalitně a profesionálně odvedená reklama a prezentační materiály mají za následek vysněný úspěch.

 

 Profesionální služby v oblasti marketingu a reklamy mají možnost využít nejen klienti z okolí Kroměříže, ale z celé České republiky.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.