Reklamní agentura Kroměříž ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agenturou s celorepublikovou působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy.  ImperialMedia – reklamní agentura Kroměříž splní i nejnáročnější požadavky regionálních, národních či  nadnárodních společností.

Upoutat pozornost širokého spektra zákazníků a vytvořit si dobré jméno na veřejnosti není vůbec jednoduché. Proto využijte komplexní profesionální služby reklamní a digitální agentury ImperialMedia.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Kroměříž

Pod jednou střechu najdete grafické, webové, foto a video studio a také kompletní služby marketingu a produkce.

 

Prioritou je nejen profesionální, ale i individuální přístup, díky kterému se mohou klienti spolehnout na splnění veškerých svých požadavků a představ. O plnění těchto potřeb se postará tým specialistů, ve kterém jsou profesionálové pracující v různých oblastech. Můžete tak využít jejich dovednosti i letité zkušenosti, které povedou k úspěšné realizaci vašeho projektu.

 

Reklamní a digitální agentura ImperialMedia se stane vašim  partnerem, který vám pomůže splnit vaše cíle formou kvalitní a profesionální prezentace. Jedině kvalitně a profesionálně odvedená reklama a prezentační materiály mají za následek vysněný úspěch.

 

 Profesionální služby v oblasti marketingu a reklamy mají možnost využít nejen klienti z okolí Kroměříže, ale z celé České republiky.

Členství

Unie grafického designu