Reklamní agentura Karviná ImperialMedia

Kdo jsme

K dosažení cílů každé společnosti ve velkém měřítku přispívá i reklama a propagace. Kvalitní prezentací na trhu můžete získat náklonnost velkého počtu zákazníků a obchodních partnerů, kteří budou s oblibou využívat vaše produkty a služby. A o splnění vašich představ se postará ImperialMedia – reklamní agentura Karviná.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Karviná

Naše spolupráce s regionálními, národními i nadnárodními společnostmi funguje na základě poskytování kompletních služeb grafického a webového studia, foto a video studia včetně produkce a marketingové komunikace. Na vysoce profesionální úrovni se tak dokážeme postarat například o výrobu reklamy, správu PPC kampaní, e-shopů, tvorbu webových stránek a další projekty.

Reklama Karviná je výsledkem spolupráce zkušeného týmu, pro který je každý projekt založený nejen na profesionálním, ale hlavně individuálním přístupu s cílem uspokojit veškeré potřeby a cíle klientů.

Působíme nejen v Karviné, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.